čtvrtek 23. listopadu 2017
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Tisk na objednávku

U některých nabízených titulů se objevuje poznámka "tisk na objednávku". Tyto publikace (viz níže) budou na základě vaší objednávky vyrobeny nejdéle do 5 pracovních dnů a následně distribuovány nebo připraveny k osobnímu odběru na naší prodejně.

UPOZORNĚNÍ pro knihkupce a ostatní prodejce. Publikace vyráběné "tiskem na objednávku" není možné objednávat do komisního prodeje tzn. publikace lze zakoupit pouze na fakturu, nebo uhradit hotově.

Anténe, Petr: Campus Novel Variations: A Comparative Study of an Anglo-American Genre.
Brenda, P., Potměšil, M.: The Role of School Principals in Implementing Inclusive Education in the Czech Republic.
Dostál, J., Kožuchová, M.: Badatelský přístup v technickém vzdělávání.
Fasnerová Martina: Současné předlohy písma na primární škole jako součást reforem ve školství.
Fojtíková Roubalová, M., Potměšilová, P., Dřímal, L.: Možnosti náboženské výchovy dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.
Formánková, Soňa: Základní gymnastika - názvosloví nejčastěji používaných postojů,poloh a pohybů  (cvičení prostná).
Hanáková, A., Potměšil, M., Tylšarová, V., Urbanovská, E: Vzdělání pohledem žáka se zdravotním postižením.
Hobza, V., Hobza, V. Jr., Schwartzhoffová, E.: Manažerská ekonomika. Kapitoly k finanční analýze.
Hodaň, Bohuslav a kol.: Teorie a zkušenosti v přípravě a realizaci projektů.
Hodaň, Bohuslav: Zkušenosti hlavních řešitelů s řešením projektů.
Hoffmannová, Andrea: Násilím proti násilí.
Hrnčiříková, M., Ryšavý,L.: Mezinárodní právo soukromé. Procesní otázky.
Klimešová, Iva - Stelzer, Jiri: Fyziologie výživy.
Klimešová, Iva: Základy sportovní výživy.
Knausová, I.: Kapitoly z historie sociální politiky.
Krč, E., Zbudilová, H.: Úvod do teorie literatury. Literární terminologie a analýza literárního díla.
Miklánková, Ludmila: Tělesná výchova na 1. stupni základních škol (základní gymnastika).
Miklánková Ludmila: Základy gymnastiky. Akrobacie a cvičení na nářadí (nejen) pro 1. stupeň základních škol.
Potměšil, Miloň: Osobnost dítěte v kontextu vady sluchu.
Potměšil, Miloň a kol.: Speciálněpedagogická intervence u dětí v raném věku.
Potměšilová, P., Sobková, P.: Arteterapie a artefiletika nejen pro sociální pedagogy.
Potměšilová, Petra: Pojmotvorný proces u dětí se sluchovým postižením.
Prokop, Oldřich: Ažnavěky Kniha... aneb Ohlédnutí vpřed.
Prukner, V., Machová, I.: Didaktika školní atletiky.
Schwartzhoffová, Eva: Služby v cestovním ruchu.
Stěpanova, L.: Sovremennyj russkij jazyk: prazdnik verbal'noj svobody. Současný ruský jazyk: triumf verbální svobody.
Suchý, M., Bednařík, J. a kol.: Klinické doporučené postupy v neurologii I.
Šmelová, E., Rýdl, K.: Vývoj institucí pro předškolní výchovu (1869-2011).
Štěpánek, Pavel: Mecenáši Josefa Mánesa: portugalský rod Silva Tarouca a jeho vliv na českou kulturu.
Xinrui, Li., Potměšil, M: Early intervention for children with developmental disabilities – a family centred approach.

Hledání fulltext

Platba kartou

Platební brána GP webpay

gp

umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, Diners Club a American Express.
Podporuje také platby digitální peněženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

nákupní košík
Váš košík je prázdný